Warsztaty

W związku z realizacją projektu finansowanego w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich (nr EOG/19/K4/W/0025) Zwiększenie wiedzy i kompetencji studentów położnictwa w zakresie zdrowia psychicznego i zaburzeń psychicznych w okresie okołoporodowym. „Położne dla zdrowia psychicznego”, pragniemy zaprosić praktykujące położne / położnych oraz studentki / studentów położnictwa do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach okołokonferencyjnych.

Warsztaty odbędą się 2 kwietnia, w godzinach 9.00-12.30, w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ul . Rokietnickiej 7.

 

Międzynarodowa konferencja Zdrowie psychiczne okresu okołoporodowego odbędzie się w dniach 31 marca – 01 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a.

Zapraszamy 25 położnych i studentów położnictwa do zgłoszenia chęci udziału w warsztatach, wysyłając: imię, nazwisko, numer telefonu do kontaktu, pod adres mailowy: konferencjapmhp@gmail.com.

W trakcie warsztatów będziecie mieli Państwo okazję praktycznej pracy z symulowanym pacjentem w ramach scenariuszy związanych ze zdrowiem psychicznym okresu okołoporodowego.

 

Prosimy o zabranie obuwia na zmianę oraz medycznej odzieży ochronnej.

W przypadku chęci udziału w warsztatach, konieczna jest rejestracja na konferencję: https://bok-ump.pl/rejestracja/zdrowiepsychiczne2023

Udział w konferencji oraz warsztatach jest bezpłatny.